Kryefjala Logo

Shenjë revolte? Ilnisa dhe Meritoni largohen nga studio e BB VIP

26 Maj, 2024 | 12:14 am

Mbrëmjen e sotme në finalen e BB VIP ka patur një eleminim që në fillim të mbrëmjes, i cili ishte Meriton Mjekiqi. Ndonse ai u habit u përpoq mos e jepte veten.

Habi në të njëjtën mënyrë ka patur edhe Ilnisa teksa ka treguar se nuk e priste. Pas kësaj dhe ndarja e televotimit mes 4 finalistëve të tjerë duket se ka revoltuar çiftin.

Ata kanë vendosur të largohen nga studio e BB VIP duke mos u ulur tek të eleminuarit e tjerë të sezonit. Duke treguar kështu një lloj revolte për eleminimin e menjëhershëm të Meritonit.

259BCAFC 21D7 4309 94C0 7670B9E010F7 scaled

Të ngjashme