Kryefjala Logo

Sheila Haxhiraj më sensuale se kurrë!

23 Prill, 2022 | 10:04 pm

Sheila Haxhiraj ndonse prej vitesh është përpjekur të qëndrojë në treg, duket se Big Brother i dha mjaft dorë. Pas daljes ajo ishte në qendër të vēmendjes jo vetëm me projekte por e për histori dashurie.

Së fundmi Sheila ka paralajmëruar klipin e saj më të ri Makalina i cili publikohet nesër por vëmendjen e ka marrë fotoja e saj me një tjetër vajzë, topless dhe e mbuluar me qese.

Ajo duket mjaft sensuale dhe ndonse na ka habitur pasi s’jemi mësuar ta shohim Sheilën kështu!

43461D15 ABEF 4F0A A9DF B6A2F461D5C4

Të ngjashme