Kryefjala Logo

Shakaja pa kripë e Luizit ndaj Kiarës: Je bërë sa Ronaldo Sharka

8 Dhjetor, 2023 | 4:40 pm

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli së shpejti do të bëhen prindër të një vajze. Nga shtatzania dukshëm Kiara ka shtuar në peshë.

Së fundmi gjatë një live, këngëtari i dashur për publikun duke qeshur e ka krahasuar bashkëshorten e tij me ish-banorin e “Big Brother Vip”, Ronaldo Sharka.

“Sa Ronaldo je bërë l. Deksha un për ty, shikoje sa e bukur është, shikoje barkalukun tim. A e dini ca ka këtu?”- tha këngëtari duke bërë shaka. Në fakt një shaka pa kripë ndaj një gruaje shtatzënë, ndonse për Luizin këto shaka nuk kanë kufi.

Të ngjashme