Kryefjala Logo

Sfida e BBVIP Kosova: Stresi dhe Getinjo të vishen si femra. Stresi reagon fort.

25 Dhjetor, 2022 | 7:19 pm

Big Brother VIP Kosova ka vendosur në sfidë banorët. Si provë për buxhetin kanë dhënë se Edoni duhet të lyente si femra Stresin dhe Getinjon në mënyrë që të përfitonin buxhetin e plotë.

Nëse pranonte vetëm njëri prej tyre do kishin vetëm 50% buxhet. Getinjo pranoj menjëherë ndonse Stresi nuk bëri të njëjtën gjë. Ai e ka përjetuar me shumë Stres dhe kishte vështirë ta
pranonte nga paragjykimet jashtë. Ndonse ai ka dalë në oborr duke pirë cigare më pas është shprehur se donte të dëgjonte këngën e tij e ka kërkuar që ta ndërprisnin. Më tej Stresi ka thënë se nëse do e bënte do e bënte vetëm për banorët.

Por pasi e ka menduar ka vendosur që ta realizojë.

Të ngjashme