Serish tension mes Balines dhe Meridianit: Para 13 vitesh ti kerkove…

9 muaj më parë

Mbremjen e djeshme ne Post BB VIP, Meridiani ka thene serish se opinionistja Balina Bodinaku e njeh nga jashtë, ndërsa kjo e fundit pohon të kenë pirë një kafe ku Meridiani i ka krkuar një sponsorizim dhe përveç kësaj asgjë më shumë.

Ndërsa debatonin, Meridiani reagoi kur Balina tha se ishte duke sjellë në skenë një histori të para të 13 vjetëe.

“Këtu të bën përshtypje, ndërsa ai 20 vjeçari i Tokes për Ilirin s’të bëri përshtypjë,” tha ai duke rikujtuar skenat e ndodhura mes Ilirit dhe Eltonit brenda shtëpisë, ku ky i fundit i kujtoi Ilirit se nuk e kishte mbështetur në një kompeticion në Itali në fillimet e karrierës së tij.

Balina theksoi se nuk ka sesi të krahasohen dy situatat për aq kohë sa ajo është në rolin e opinionistes dhe nuk ka ardhur të diskutojë të shkuarën e saj, ndërsa të tjerët kanë qenë lojtarë.

Të ngjashme