Kryefjala Logo

Semi sqaron si u pajtua me Donaldin, dhe pranon se “Mos u kthe” ishte dedikim për të!

20 Maj, 2022 | 10:41 pm

Mbrëmjen e sotme, Semi ka qenë e ftuar në “Më lër të flas”, sapo ka nisur intervista Donaldi ka hedhur kunjat, duke thënë:
“Urime për këngën Mos u kthe shumë e bukur ishte, shyqyr zotit jam gjallë!”

Më tej, Romeo më pas e ka pyetur për raportin mes tyre. Ku ata kanë bërë lojra fjalësh duke treguar se s’janë as mirë as keq.
“Unë i shkruajta se dëgjova që po kalonte periudhë të vështirë pas Bigut sepse e kam xhan dhe s’dua ta shoh keq. Më thanë që pi qetësues për ankthin. Më pas Donaldi nuk u ndal së shkruajturi”- ka thënë Semi duke sqaruar sesi janë pajtuar.

E pyetur nëse u gëzua që nuk fitoi, Semi është shprehur se është gëzuar shumë për këtë gjë dhe Semi ka pranuar se kënga ka qenë për të.

“Ylli, më shkruan pas daljes nga Bigu se i kisha pëlqyer dhe kështu që i kërkova një këngë, shoqja ime ngushtë (Bora) më shoqëronte kudo, e meqenëse ti ishe brenda dhe kishim dëgjuar për bëmat e tua brenda dhe filluam të flisnim për ndjesitë mesa duket u frymëzuam dhe doli kjo kënga, por po është dedikim!”

Të ngjashme