Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Semi rrefehet mes lotesh: E kam peng qe babai i Bojken iku nga jeta pa pare nje nip ose mbese!

Mbremjen e sotme ka patur emocione pafund ne Big Brother VIP. Semi ka rrefyer se ajo ka tre vite pa takuar babain e saj pasi ai jeton dhe punon ne Kanada.

Ajo ka bere nje rrefim mjaft te ndjere per jeten e saj. Babi eshte larguar drejt Greqise se bashku me mamin dhe ajo me motren kane jetuar tek gjysherit. Momenti kur mami ishte shtatezene i ati ka pesuar nje incident ne pune te cilin Semi e kujton si periudhe te veshtire. Ne moshen 14 vjecare u nisa vetem per ne Tirane. Ne kete periudhe ka njohur Boren. Ne te njejtat vite ka ardhur Bojken ne jeten time, ishte dashuria ime qe me ndryshoi jeten. Eshte jeta ime qe me sillte kafen ne mengjes, qe donte qe une te shkollohesha. Ndihem fajtore qe i ati Bojken iku pa e pare nje mbese apo nje nip.

Kishte mbaruar dashuria ne fishekzjarre dhe ne ngelem dy shoke te mire. Kenga qe bera me Florin eshte pikerisht per te.“- ka treguar ajo.

Latest Posts

Don't Miss