Kryefjala Logo

Semi dhe Roni, historia e dashurisë që zgjati sa një këngë…

9 Korrik, 2022 | 7:55 pm

Kimia që ata kishin në këngën”All your lovin”, ngjallën dyshimet për një lidhje mes Semi Jaupajt dhe Ron Zaitit dhe ishte Kryefjala.com që e bëri të ditur këtë lajm.

Madje qarkulloi edhe një video ku dyshja u pa në shoqërinë e njëri-tjetrit madje shumë të afërt, por asnjëri prej tyre nuk pranuan të flisnin publikisht për romancën e tyre.

Dhe ende pa u konfirmuar mirë kjo histori përfunduar. “Prive” raporton se Semi dhe Roni nuk janë më bashkë. Megjithatë  thuhet se dyshja e këngëtarëve edhe pas ndarjes kanë zgjedhur të mbesin miq me njëri-tjetrin.

Të ngjashme