Kryefjala Logo

Semi nis pushimet. Ngre temperaturat në plazh pasi shfaqet topless…

17 Gusht, 2023 | 7:25 pm

Kanë nisur zyrtarisht pushimet për Semin. Dhe ja tek e shohim teksa relaksohet pa të brendshmet sipër në det. Këngëtarja duket në top formë këtë verë ndaj dhe nuk ka ngurruar të provokojë me foto në rrjetet e saj sociale. Nuk e dimë nëse po pushon me shoqëri apo me partner, pasi këto kohë këngëtarja ka qëndruar larg vëmendjes mediatike. Madje edhe këngët e saj të fundit i ka publikuar rreth dy muaj më parë. Megjithatë vera ende s’ka mbaruar.

IMG 5744

 

Të ngjashme