Saturday, January 29, 2022

Latest Posts

Semi ne qender te festes se Bora Zemanit

Mbremjen e sotme Bora Zemani ka festuar ditelindjen ne nje nga lokalet me in te Tiranes. Por duket se vec Bores, qendra e vemendjes ka qene edhe Semi.

Semi duket se eshte duke e shijuar shume ditelindjen e mikes se saj te ngushte dhe jo vetem.

Ne ditelindjen e Bores ka shume personazhe te njohur te cilet kane duke festuar me te.

Latest Posts

Don't Miss