Kryefjala Logo

Semi Jaupaj: Bora Zemani e di që nuk jam e zonja për atë punë

1 vit më parë

Mbrëmjen e sotme Semi Jaupaj ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra” ku mes shumë gërave sigurisht që nuk u ka shpëtuar pyetjeve për Donaldin dhe Borën. E një ndër gjërat e tjera ka qenë pyetja e Fatmës nëse Semi është ftuar në Dancing with the Stars.

“Jo nuk e mora një ftesë, por dhe Bora që është pjesë e stafit e di që nuk jam e mirë në koreografi. Unë kërcej për qejf ama nuk mësoj dot një koreografi në 4 ditë”.- ka treguar Semi.

E pra si çdo shoqe edhe Bora me Semin i dinë mjaft mirë pikat e dobta të njëra tjetrës.

Të ngjashme