Semi i dedikon kenge Donaldit dhe Bores, ja si reagon ai!

3 muaj më parë

Pak me pare Semi ka publikuar kengen e saj te re “Mos u kthe” ne bashkepunim me Ylli Limanin, ku nga teksti duket qarte qe eshte nje kenge dedikuar dashurise se humbur! Njelloj si Bora e Donaldi.

Kenga eshte vendosur ne shtepine e BB VIP ku fillimisht banoret nuk e kane kuptuar, me pas Beniada ka dale nga dhoma e rrefimit dhe ka thene se eshte kenga e re e Semit.

Pasi e vendosen per here te dyte, Donaldi ka pare Ilirin ne sy duke nenkuptuar qe eshte per mua e ka nenqeshur. Me tej ai ka thene: Shume e bukur kenga e Semit, po pak e trishte!

Të ngjashme