Sekretin e Kejsi Tolës e dimë vetëm ne (dhe ju)…

6 muaj më parë

Duket se pritjes i erdhi fundi dhe shumë shpejt do të kemi të reja nga këngëtarja Kejsi Tola. Mësohet se Kejsi do të sjellë së shpejti jo një, por pesë këngë të reja që do të jenë pjesë e një EP që titullohet “Luminos”.

Këngët e reja të Kejsit që siç ka mësuar Kryefjala.com do të jenë të gjitha në anglisht do të prezantohen këtë muaj në një event të organizuar për miqtë e dashamirësit e saj.

Mezi presim të zbulojmë në shumë se çfarë ka rezervuar Kejsi për ne, ku veç të tjerash ajo ka gati edhe një klip të ri pjesë e kësaj EP-je të re.

Të ngjashme