“Sekret” do te jete nje perralle! Ronela perfundon videoklipin qe do te na perfaqesoje ne Eurovision

3 muaj më parë

Pasi mori cmimin,Ronela nuk pati kohe te shplodhej madje mund te thuhet se nga aty filloi lodhja e vertete.

Ajo u nis drejt Londres per te perpunuar kengen “Sekret” dhe me tu kthyer filloi me videoklipin e kenges.

Nepermjet Instagramit,Ronela Hajati njofton se klipi ka perfunduar duke ndare me ne edhe disa imazhe i xhiruar ne Shqiperi .

“Duke xhiruar në disa nga lokacionet më të bukura të Shqipërisë “SEKRET” do të jetë një përrallë! Unë mezi po pres.”

Jane keto disa nga fjalet e saj dhe ne mezi presim muajin mars!

Të ngjashme