Kryefjala Logo

Së shpejti në Hollywood, surprizon Delinda Disha!

13 Gusht, 2022 | 1:00 pm

Delinda Disha është një ndër aktoret më të komentuara të momentit. Së fundmi duket se ëndrrat e saj kanë kaluar përtej oqeanit.

Në një pyetësor me ndjekësit në instagram Delinda është pyetur nëse do të dëshironte Hollywoodin dhe përgjigjia e saj ka qenë e dyshimtë.
“Do doja shumë por do shkoj shumë shpejt. Do punë besim durim”.

Mos ndoshta me këtë përgjigje Delinda sapo na tregoj që ka marrë ndonjë ofertë?

3BFBE114 3531 4D6C 8E8D 9844C748E786

Të ngjashme