Kryefjala Logo

“Se di kush e ka bërë!”Capital T flet për Adrola Dushin

17 Qershor, 2022 | 10:40 pm

Mbrëmjen e sotme Capital T ka qenë i ftuar në M’ler të flas, ku veç projekteve është ngacmuar paksa edhe për Adrola Dushin, me të cilën është përfolur për një lidhje dashurie.

“Me duket version i dëgjuar, qenka bashkepunim i mirë se di kush e ka bërë. U Adrola Dushi?
Se di pse ma përmendin kudo Adrolën nëpër emisione por ne jemi shokë të mirë. Jam me fat! Edhe ju jeni me fat se dhe ju u ka shokë të mirë.

E pyeta e për emision si i shkoi, më tha shko se është super emision.”- ka thënë ai.

Të ngjashme