Sarah zevendeson Jona Spahiun, reagon moderatorja

9 muaj më parë

Pse u lrgua Jona Spahiu nga drejtimi i spektaklit te humorit “Kosherja” ?

Eshte kjo pyetja qe bejne te gjithe pasi u be publike se do te jete Sarah Berisha ajo qe do te marre timonin e emisionit ne krah te Bes Kallakut.

Jona ka vendosur ti pergjigjet kesaj pyetje ne Instagram,ku nje ndjekes i saj e ka pyetur se pse vendosi te largohet

“Zgjodha mos të jem më në Koshere sepse kam plane të tjera në jetë dhe biznes. Ishte përvojë e bukur dhe argëtuese, por kaq! Ky s’do të ishte emisioni im i jetës. Faleminderit për fjalët e bukura, s’kam nevojë të jem në tv që t’ju kem në zemër”, ka shojeguar Jona.

Epo me kembe te mbare pra Sarah!

Të ngjashme