Sarah tregon momentin kur PM takoi prinderit e saj, ja cfare i dha e ema!

9 muaj më parë

Mbremjen e sotme ne Post BB VIP Sarah ka treguar se prinderit e saj e kane takuar PM vetem njehere ne kufi teksa PM e ka lene Sarah dhe kane shkuar mami dhe babi ta marrin. Mami i Sares i ka dhene nje cokollate dhe nje leng PM.

Ne anen tjeter Sarah shprehet se ka takuar te emen dhe motren e madhe te PM.

Por serish ata nuk duan qe kjo te quhet si fejese sepse jane duke e njohur njeri tjetrin.

 

Të ngjashme