Sarah prezanton spektaklin e humorit, por ja cfare i tha PM

9 muaj më parë

Sarah Berisha komentoi për herë të parë propozimin e marrë per te moderuar nje spektakel humori, e ftuar në “ABC e pasdites”. Sara tregoi se e kishte pritur telefonatën e skenaristes në dush. Fillimisht tha se kishte menduar se ishte ndonjë korrier, ndërsa më pas mendoi se do të ishte e ftuar në emision.

Ftesa për t’u bërë moderatore e kishte habitur, për shkak se nuk ka pasur ndonjë eksperiencë të ngjashme, ndaj Sara tha se për vendimin përfundimtar u këshillua me të atin dhe të dashurin e saj.

Të ngjashme