Kryefjala Logo

Sarah feston ditëlindjen dhe Dj Pm s’mund të ishte më romatik se kaq!

1 vit më parë

Sarah Berisha feston sot ditëlindjen ndaj dhe nuk mund të mungonte një urim nga partneri i saj,Dj PM. 

“N’Romë jom kon, po romantik s’jam hiç.S’po di çka me shkru veç “Urime ditëlindja zemra ime e mirë”. T’i uroj krejt t’mirat e botës e ishalla sukseset nuk t’ndalen kurrë”,shkruan DJ PM.

Në fund Dj Pm shton, “Të dua Saraushka ime.” Që pas daljes nga Big Brother Sarah dhe Dj Pm janë treguar goxha të rezervuar sa i përket marrëdhënies së tyre, madje nuk postojnë as foto me njëri tjetrit.
76AC5FCA A2FD 4B49 A2D3 D8DFD33903C3

Të ngjashme