Sarah dhe PM nisin pushimet e para se bashku!

7 muaj më parë

Pas daljes nga BB VIP te Sares duket se edhe marredhenia e saj eshte konsoliduar. Mbremjen e djeshme ajo ka publikuar ne Insta Story disa video e foto ku tregon se ka udhetuar drejt Boges me PM.

Sarah eshte shprehur se ai nuk prononcohet dhe na mungon nje foto e tyre si cift ama storyt e njejta nuk kane munguar.

E pra cifti sapo u nis per pushimet e para, por a do ta beje Sarah nje vizite ne shtepine e tij ne Kosove? Kjo mbetet per tu pare…

Të ngjashme