Kryefjala Logo

Sarah Berishën vesh fustanin e nusërisë.Del fotoja e saj e parë nuse…

18 Nëntor, 2022 | 12:33 pm

Mesa duket programi “ZemërLuana” i Luana Vjollcës do të rezervojë të dielën shumë surpriza. Në një Instastory të fundit të Luanës, moderatorja e njohur na tregoi një fragment ku Sarah Berisha shfaqet e veshur me fustan të bardhë?!

“Kush e pa”?! Shkruan Luana në Instagram dhe kjo video ka ngjallur menjëherë reagimet në rrjetet sociale.

Ne s’na mbetet gjë tjetër veçse të presim të dielën…

92C45292 B545 4965 BA72 BC9BD08A0F41

Të ngjashme