Kryefjala Logo

Sarah Berisha publikon foton e parë me Dj PM

2 vite më parë

Sarah Berisha dhe Dj PM kanë qenë shumë të rezervuar për marrëdhënien e tyre e kanë bërë ndjekësit shumë skeptik.

Por duket se tashmë kanë vendosur të mos kursehen më. Pak më parë Sarah ka publikuar foton e parë në Insta Story me Pm duke e shoqëruar me një zemër.

Mesa duket gjërat kanë marrë drejtim tani dhe sigurisht që fansat e tyre duhet të jenë shumë të lumtur.

2DE2A700 6034 46C1 A82C 473D1DF04919

Të ngjashme