Kryefjala Logo

Sara zbuloi se PM nuk shkon mirë me babain e saj për këtë arsye

11 muaj më parë

Çifti i krijuar në Big Brother Vip Albania 1,Sara dhe PM,vazhdojnë të lumtur romancën dhe dashurinë e tyre.
Çdo lidhje ama vjen edhe me problemet e veta si në rastin e tyre që nuk është aq i vogël sepse bëhet fjalë për babain e Sarës.

Kujtojmë se ai e ka takuar PM brenda shtëpisë dhe me siguri edhe shumë herë jashtë,por ka diçka që i ndan ata dhe këtë na e zbuloi pikërisht Sara.

PM ka zbuluar se është tifoz i madh i Milanit dhe vjehrri qënka me rivalët e tyre të përjetshëm,Interin.
Mbrëmë u luajt finalja e Superkupës së Italisë dhe Interi fitoi 3-0.

Sara ka shpërndarë në llogarinë e saj Instagram një pjesë nga biseda më të atin si më poshtë:

7ADE5F8F ED24 40C9 A958 483B8672D283

Të ngjashme