Kryefjala Logo

Sara sërisht në një pritje të ëmbël me bebushin numër dy

26 Maj, 2022 | 3:46 pm

Blogerja e njohur Shqiptare,Sara Karaj është në pritje të fëmijës së dytë.
Ajo është mami i një çuni shumë bukurosh dhe nëpërmjet një videoje në Instagram lajmëroi ndjekësit se është sërisht në pritje të ëmbël.

“Filmi im i preferuar”
“Bebi numër dy”
Janë këto fjalët që ka zgjedhur Sara teksa shihet në kinema duke parë atë që ajo quan filmin më të bukur të jetës.

Fundi i videos tregon Sarën dhe partnerin e saj duke i dhënë lajmin vogëlushit të tyre,i cili shumë i lumtur pret motrën ose vëllain.

Urime Sara!

Të ngjashme