Kryefjala Logo

Sara pranë Ledrit edhe në këtë moment të vështirë

30 Qershor, 2022 | 2:42 pm

Bashkëshortët janë pranë njëri-tjetrit në momente të mira dhe të këqija. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me çiftin e mirënjohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha. Mesa duket reperi i njohur do ketë patur ndonjë problem shëndetësor (jo shqetësues) dhe Sara është pranë tij.

”Po bëhet më mirë”, shkruan Sara në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale ku shohim krahun dhe tatuazhin më të ri të reperit të njohur.

F1A52AE8 6D7A 4F6C 8A1A C1F46312CEB6

Ledri Vula ka nisur fuqishëm mbrëmjet e tij koncertore ndërsa bashkëpunimi i tij më i ri me Ardian Bujupin “Gelato” do të shfaqet për publikun në 1 korrik.

Të ngjashme