Kryefjala Logo

Sara me veprimin e fundit akuzohet se kopjoi ish-in e Ledrit!

30 Dhjetor, 2023 | 11:37 am

Sara Hoxha ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj, duke lyer flokët në tone të vishnjes dhe duhet ta themi që është një ngjyrë mjaft në modë këtë sezon dhe asaj i shkojnë shumë.

Mirëpo, sapo Sara ka bërë publike ndryshimin e saj, duket se ndjekësve nuk i ka shpëtuar një detaj.Ata shprehen se ndryshimi i Sarës është frymëzuar nga Dua Lipa, që është edhe ish e dashura e Ledrit.

IMG 5664 IMG 5663

Të ngjashme