Kryefjala Logo

Sara Kolami duhet të qëndrojë e zhveshur me çdo kusht

18 Gusht, 2022 | 12:00 pm

Ka vajza që duhet të jenë me veshje për të treguar elegancë apo linja por ka nga ato që janë të bekuara nga Zoti apo vullneti që kanë një trup mahnitës dhe duhet të qëndrojnë të zhveshura.
Njëra nga këto është bloggerja e njohur Sara Kolami e cila këtë verë ka qënë nga femrat me trupin më në formë nga vajzat e showbizit.

Sara poston shumë foto sensuale sepse është edhe brand amabasadore e një firme veshjesh intime dhe nga fotot të gjithë ndjekësit kanë parë që ajo është joshëse por edhe e tonifikuar.
Sara Kolami ka treguar se merret seriozisht me trupin e saj duke pasur kujdes në ushqim dhe aktivitet fizik.

Megjithëse po afron vjeshta duhet shpresuar se Sara do vazhdojë me fotot e saj të nxehta dhe urojmë që ta bëjë këtë edhe në dimër që me format dhe sensualitetin e saj të na ngrohë dhe të na kujtojë pushimet verore.
Sara Kolami sa të jetë në formë të tillë do ta duam përherë të zhveshur.

Të ngjashme