Kryefjala Logo

Sara kërcënon Gabrielen:”E di sa kushurinj kam jashtë?”

22 Janar, 2024 | 8:59 am

Nuk mbarojnë debatet në “Big Brother Vip Albania 3” dhe këtë herë në debat janë përfshirë Sara dhe ish-futbollisti i Partizanit Gabriele Mezini.

Diskutimet fillimisht kanë nisur mes Sarës dhe banorëve të shtëpisë për punët e shtëpisë pasi kjo e fundit prej 3 ditësh ka refuzuar ti bëjë.

Një prej banorëve që është përfshirë në debat ishte dhe Gabriele,  ku kjo e fundit i thotë se më ke thënë se kishe simpati për mua dhe ma tregove në dhomën e rrëfimit.

Debati degradoi kur Gabriele ia kthey se po ngatërron shumë gjëra, po ngatërron”….”me dollarin. Sara e nxehur e kërcënon se ai është njësoj si Klodian Duro dhe kushurinjt e presin te dera.

Sara: Gabriele një ditë është i pasionuar pas meje, një ditë pas…

Gabriele: Ti ngatërron shumë gjëra..ngatëron me dollarin

Sara: Ça ngatërroj unë me dollarin? E di sa kushërinj kam unë aty te dera sa të dalësh ti? Me atë me dollarin…kujdes.. Na ngatërron atë me dollari..

Gabriele: Ti me kërcënove mua, më the si Klodian Duro

Sara: Ate me dollarin bëj kujdes, S’kam asnjë kushëri femër unë, të dera rrin ata..s’të lenë as deri në Tiranë

Gabriele: Nuk merrem me ty, unë kam respekt për femrat

Sara: Të pash dje, si Klodi edhe ti

Gabriele: Si e përmend

Sara: Si Klodi edhe ti, si Klodi…O Gabriele une nuk ngacmoj asnjeri, ama ty nëse të futem të ha për mëngjes. Për atë zot lart ty të ha për mëngjes. Për mëngjes të ha, kunjë dhëmbësh je…

Gabriele: Nuk të shoh fare, je si hije

Sara: Unë si hijë?! Sa ndikim kam unë në shtëpi, të kesh ti…

Të ngjashme