Kryefjala Logo

Sara Karaj zbulon gjininë e bebit numër dy!

27 Qershor, 2022 | 2:31 pm

Sara Karaj është blogerja e njohur shqiptare,e cila përveçse po rezulton e suksesshme në karrierë,me sigiri fitorja e saj më e madhe është familja që ka krijuar.

Nënë e një djali me partnerin e saj,Sara përmes një videoje na zbuloi se ishte sërisht në pritje të ëmbël.

Tani pak kohë pas lajmit të bukur,prap nëpërmjet një videoje ka treguar gjininë e fëmijës së dytë që pret.
Epo blogerja është në pritje të një djali edhe njëherë dhe ne i urojmë të vijë me shëndet!

Të ngjashme