Kryefjala Logo

Sara i përgjigjet Dafinës, këngëtarja i tregon gishtin e mesit…

26 Gusht, 2023 | 10:05 am

Dje zbuluam se Dafina Zeqiri kishte hequr nga rrjetet sociale si Ledrin ashtu edhe partneren e tij, Sara Hoxhën. Me një postim në Threads këngëtarja tha se  arsyeja pse i ka mbyllur “marrëdhëniet” me ciftin është pasi ata po e shfrytëzojnë për famë dhe vëmendje.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme ka qenë Sara që është kundërpërgjigjur, duke postuar në InstaStory fillimisht një foto me një pije ku thotë “janë duke mbyllur marrëdhënie, kur nuk ka pasur fare marrëdhënie të radhë të parë”. Dhe e dyta, “Të hash ëmbëlsira ta bën jetën më të ëmbël. Njerëzit duhet të hanë më shumë ëmbëlsira”. 

IMG 6172IMG 6173

Ndërsa Duffye i është kundërpërgjur me “gishtin e mesit duke shkruar “më e ëmbël se sheqeri”… Pra lufta sapo filloi…

IMG 6174

Të ngjashme