Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Sara Hoxha zbulon ate gje qe e shqeteson me shume tek Ledri!

Sara dhe Ledri jane nje nder ciftet me te perfolur dhe te dashur ne showbizz. Si cdo cift tjeter edhe ata kane shqetesimet apo pakenaqesite ndaj njeri tjetrit.

Por e dini cili eshte shqetesimi me i madh i Sares? Floket e Ledrit.

Shpeshhere ajo ben batuta me modelin e tij te flokeve ne rrjetet sociale. Mbremjen e djeshme serish ka postuar disa foto me Ledrin ku perbri shkruan:

”Nese keni dicka per te thene per floket e Ledrit, tani eshte momenti!”

Latest Posts

Don't Miss