Kryefjala Logo

Sara Hoxha shpallet fituese e “Dancing with the Stars”

2 Janar, 2023 | 12:56 am

Mbrëmjen e sotme ka qenë finalja e Dancing with the Stars ku lufta ka qenë tepër e egër mes Ardit Çunit, Elhaida Danit Megi Pojanit dhe Sara Hoxhës.

Ka qenë Sara Hoxha, partnerja e Ledrit ajo që ka rrëmbyer kupën së bashku me Luixhinon, e bashkë me të dhe çmimin prej 50.000 eurosh!

8E74C024 D33E 4B87 84A9 B14179FB2C00

Të ngjashme