Kryefjala Logo

Sara Hoxha publikon fotot e para pas lindjes të vajzës

3 Tetor, 2022 | 10:28 am

Javën që lamë pas News 31 ka njoftuar se ma ardhur në jetë vajza e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës. Ndonse Sara ka publikuar sot disa foto pas lindjes.

Ajo nuk ka dhënë asnjë detaj, por ka postuar dy foto nga spitali ku tregon detajet nga java e kaluar. Gjithashtu vëmendjen e ka tërhequr një letër që Lori Hoxha i ka dërguar, ku shprehet se është e lumtur që ëndrra e saj u realizua dhe ajo do ti jetë gjithmonë pranë.

Edhe njëherë urime, ndonse Sara po tregohet mjaft diskrete përsa i përket zbulimeve për vajzën.

6676EDAB 2F06 4E70 9AD9 3C4B50245C49

E2E160A4 2E71 4525 8AFB F7A45F7CB923

6FE02753 C5C5 40BF 8932 15B54A31E8A7

Të ngjashme