Kryefjala Logo

Sara Hoxha pjesë e filmit të Luizit dhe Oltës?!

6 muaj më parë

Sara Hoxha duket se është tashmë një nga personazhet e preferuar të Top-Channel (ndaj mos u çudisni kur ta shihni edhe si anëtare jurie këtë vit kur të bëhet përsëri Dancing with the Stars). Gjithsesi mos të shpërqëndrohemi por le ti japim zë thashethemeve që po qarkullojnë së fundmi se Sara Hoxha do të jetë pjesë e filmit ku protagonistë janë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari. Mos u çudisni se sot filmat s’po bëhen më me aktorë të mirfilltë por me influencera Instagrami. Por ne kemi vetëm një pyetje në gjithë këtë histori, nëse në film futet Sara po Deamishel ku shkon?! ….

 

Të ngjashme