Kryefjala Logo

Sara Hoxha ironizon ndjekësit por dhe ata s’ja lënë mangut… “Ti u qurravite ndaj fitove”…

1 vit më parë

Sara Hoxha është zyrtarisht fituesja e “Dancing with the Stars” por jo të gjithë kanë qenë të mendimit që duhet ta fitonte ajo vendin e parë të këtij spektakli. Megjithatë fituesi nuk kontestohet dhe është një dhe i vetëm.

Por mesa duket Sara nuk i ka pritur mirë komentet e ndjekësve në rrjetet sociale dhe pak më parë ka hedhur kunjën e radhës, duke shkruar se çudia më e madhe zgjat vetëm tre ditë…

4C547193 60C1 40B6 BCC4 F0A525A42845

Kaq ka mjaftuar që ajo të përballet me një “lum” komentesh e akuzash duke e cilësuar atë si një konkurrente të dobët dhe që nuk e meritonte aspak fitoren e Dancing.

B9277C11 303D 4EEE 9758 AF2A90874CF0 3093EDBF 686C 4964 9DF7 D232E5F7E41A 5B3625A2 AB03 4353 BBAD 30C5AB80AF88

Të ngjashme