Sara Hoxha feston ditelindjen dhe surpriza me e madhe erdhi nga femijet e saj!

11 muaj më parë

Mbremjen e djeshme trashegimtarja e Top Channel Sara Hoxha ka festuar ditelindjen. Ajo ka organizuar nje feste e rrethuar nga miqte dhe bashkepunetoret e saj.
Festa ka zgjatur deri pas mesnate ku kane performuar dhe Mozzik e Ermal Fejzullahu.


Ndonse ne rrjet nuk mungojne pamjet nga festa vete Sara ka zgjedhur te publikoje dhuraten me speciale qe ka marre pikerisht nga femijet e saj.

London dhe Roma kane realizuar nga nje pikture ku i shprehin dashurine mami Sares.

“S’ka dhurate me te mire”- shkruan ajo perbri postimit.

Të ngjashme