Kryefjala Logo

Sara Hoxha dhe Ledion Liço bëhen prindër për herë të tretë!

30 Shtator, 2022 | 6:06 pm

Sara Hoxha ishte shtatzënë për herë të tretë, kësaj here priste një vajzë pas dy djemve. Ndonse burime për News 31 kanë zbuluar se pritjes i ka ardhur fundi.

Sipas të njëjtave burime, thuhet se ditën e sotme kolegët e Sarës dhe Ledionit në ambientet e Top Channel kanë vendosur zbukurime, duke njoftuar ardhjen e vajzës. Deri më tani nuk dihen detaje dhe nuk ka një konfirmim nga çifti.

Epo urime!

Të ngjashme