Zbulohet sherri i Sares te Perputhen me Baby Gee. E ftuar tek Arjan Çani e ben per dy leke: Bebat jane per ne cerdhe!

2 vite më parë

Sara e Perputhen para se te behej pjese e spektaklit ka tentuar te hyje ne boten e muzikes, ku dhe ka publikuar nje kenge me reperin Don Phenom “Dirty Wine”.

E ftuar tek Zone e Lire kohe me pare Sara duket se ka dashur te hape lufte me Baby Gee. Ajo ka bere nje set fotografik per te cilin aso kohe akuzonte Baby Gee se e ka kopjuar.

”Ne jemi takuar ne Kosove nga njerez te perbashket dhe me pas kam degjuar se ajo ishte xheloze per mua. Nuk i dhash rendesi! Ka marre ide te miat per klipin qe ka bere dhe une nuk e nxorra klipin pastaj me te njejten kompani qe une i dhash idete. Pas fotove qe une hodha ajo e ka marre shume personale, une s’kam kohe te merrem me beba se bebat shkojne tek kopshti i mesojne edukatoret. Te kishte mend aq sa ka moshen do e respektoja, shpresoj te rritet mos ngel si Greta Koci 14 vjec per 10 vjet.”- ka thene Sara.

Me tej ajo ka publikuar disa foto te bisedes me Baby Gee ku supozohet qe reperja e ka kercenuar dhe kane debatuar ne Instagram.

 

Të ngjashme