Kryefjala Logo

Sara dhe Ledri nuk janë ndarë. Gjithë historia e divorcit një skenar për vëmendje

10 Nëntor, 2023 | 4:17 pm

Ka shumë kohë që flasim për një ndarje të mundshme, mes Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës, por mesa duket ky është një lajm i rremë.

Ledri Vula u rikthye përsëri nën menaxhimin e Faton Shoshit, një prej menaxherëve më të suksesshëm në Kosovë dhe Kryefjala. Com ka mësuar se lajmet për ndarjen e çiftit janë vepër e tij. Madje disa ditë më parë ishte vetë Shoshi ai që i konfirmoi zërat për ndarjen e tyre dhe si ideatorë i kësaj ideje gjithçka shkoi ashtu siç e kishte menduar.

Mesa duket çifti ka rënë dakort për tu bërë pjesë e këtyre lajmeve, pasi lajme të tilla janë të njohura edhe nga personazhe të tjerë të showbizit botëror. Richard Gere me Cindy Crawford apo edhe Belen Rodriguez me Stefano De Martino.

Ndaj të gjithë ju fansat e çiftit rrini të  qetë Ledri dhe Sara janë bashkë dhe të lumtur!

Të ngjashme