Kryefjala Logo

Sara dhe Dj PM po bëhen prindër?

8 Dhjetor, 2023 | 11:23 am

Pyetjet drejtuar blogeres dhe ish-banores së BBV, Sarah Berisha në lidhje me partnerin e saj Dj PM, janë të pafundme dhe kurioziteti vazhdon edhe pas 2 vitesh.

“Kur do të fejoheni, kur do të bashkëjetoni, kur do të martoheni, ku do të jetoni, kur do të bëheni me fëmijë?”

Ajo ka treguar shpesh se tashmë po shijon vetëm këtë moment të marrëdhënies, duke i lënë të hapura mundësitë e të ardhmes së tyre bashkë, mes Prishtinës e Tiranës.

Blogerja ka pozuar me motrën e saj, Ditean, ndërsa komentuesja i shkruan krahas fotos:

“Barku i saj tregon që mbase jeni 3.”

Komentin kësaj here ia ktheu me ironi Ditea:

“Në fakt jemi 4, se i ka binjakë”- shkroi ajo.

IMG 4554

Të ngjashme