Kryefjala Logo

Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit

7 Qershor, 2024 | 2:06 pm

Bardhi dhe Sara Gjordeni kanë zbuluar gjininë e fëmijës që ata presin.

Përmes një videoje të publikuar në Instagram Sara tregon se bebi është vajzë.

Dy ish banorët e Big Brother Vip organizuan një festë dhe zbulimi i gjinisë u bë në një mënyrë tejet të veçantë.

Të ngjashme