Kryefjala Logo

Santiana flitet për histori me Bucin,në rrjet publikohet foto e të dashurit

2 muaj më parë

Santiana, një prej banoreve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, është komentuar shpesh për raportin me Bucin që publikut nuk i duket aspak miqësor edhe pse ajo e ka shprehur se ka të dashur jashtë.

Së fundmi në rrjete sociale po qarkullon një fotografi e të dashurit të Santianës dhe bëhet fjalë për një imazh ku shfaqen së bashku, me anë të së cilës i ka uruar ditëlindjen.

Santiana brenda shtëpisë ka deklaruar se e do shumë dhe për të do ta linte edhe garën megjithatë banorja është kritikuar shumë për afrimitetin me Bucin.

IMG 5696

Të ngjashme