Kryefjala Logo

Santiana e quajti biseksuale, Linda sqaron të vërtetën

22 Dhjetor, 2023 | 4:22 pm

Pak ditë më parë në BB VK, Santiana dashur pa dashur ka zbuluar një sekret të Lindës, duke thënë se ajo është biseksuale.

Teksa po bisedonte në ambientet e shtëpisë, Buci e ka pyetur personalisht Lindën lidhur me këtë deklaratë të bërë nga Santiana, për të mësuar të vërtetën.

“A ke vallëzuar ndonjëherë në videoklipet e tua?” e pyeti ai. Përgjigja e Lindës ishte plot besim dhe pa hezitim: “Po, madje në klip edhe e kam puthur një femër. I pranishëm ka qenë edhe bashkëshorti im. Në fillim nuk kam dashur, por burri më ka thënë ‘bëje’”.- ka treguar Linda.

Të ngjashme