Kryefjala Logo

Samir Mane zbulon dhuratën më të shtrenjtë që i ka bërë gruas së tij

10 Dhjetor, 2023 | 11:17 am

Një nga njerëzit më të pasur në Shqipëri i fruar në “Më lër të flas”u pyet nga moderatorët, Romeo Dhe Donald Veshaj, për dhuratën më të shtrenjtë që i ka blerë bashkëshortes së tij.

Romeo:”Dhurata më shtrenjtë që i keni bërë bashkëshortes?

Samir Mane: Besoj do të ketë qenë ndonjë makinë. Zakonisht nuk bëj dhurata të shtrenjta, por besoj që do të ketë qenë makinë pak më e mirë.

Donald Veshaj: Çfarë makine?

Samir Mane: Tani ka një “Bentley”.

Donald Veshaj: Aman nga këto të voglat (qesh). Po ajo juve?

Samir Mane: “Bentley”, prap.

Të ngjashme