Kryefjala Logo

Salioni flet pas eleminimit nga “Love Island Albania”

5 muaj më parë

Dalja e Salionit nga vila ishte e papritur për të gjithë dhe ishullorët e tjerë u tronditëm. Aisha shpërtheu në lot.

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në studion e “Love Island Albania” Salioni tha:
“Ndjenjë nuk kisha, por doja të njihja Aishën, doja të vazhdoja pak më shumë. Nuk vendosa të ndahesha, por doja të rregulloja raportin. Ngërçi në të gjithën ishte që nuk kishim kimi. Provova të lidhesha por nuk arrita dot të krijoja një lidhje, diçka që fitova ishte vetëkontrlli.”

Ndërkohë që Aisha u shpreh:
“Më ka marrë malli do të doja një përqafim nga ai. Ndihe më mirë, por normali që ndihem e mërzitur por jam më e qetë.|”

Të ngjashme