Sabri Fejzullahu bën tifo për këtë banor… “Me dorë në zemër ju lutem votoni…”

7 muaj më parë

Sot është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova dhe organizatorët kanë premtuar surpriza në këtë natë të gjatë e plotë emocione. Megjithatë ka ende kohë për të votuar të preferuarin tuaj ndaj dhe personazhe të ndryshëm publikë sugjerojnë fansat e tyre të votojnë këta banorë.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, artisti Sabri Fejzullahu ka bërë thirrje që të gjithë të përkrahin Artan Thaçin në finalen e madhe.

”Të dashur motra e vëllezërit e mi të dashur këtu në rrjetet sociale, po ju shkruj sot prej zemrës me ju kërku përkrahjen për Artan Thaçin në finalen e madhe të BB VIP KOSOVA, djalin e shokut tem të jetës, Cimës tem të zemrës”, shkruan artisti në rrjetet sociale.

Të ngjashme