Sabiani zbulon si është gjendja e Beatrixit pas daljes nga BB VIP: Jemi takuar!

6 muaj më parë

Sabiani ka qenë I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ai ka rrëfyer eksperiencën e tij në BB VIP dhe jo vetëm. Këngëtari është pyetur nëse ka patur kontakt me Trixën pas daljes së saj nga shtëpia, duke qenë se u përfol në media se ishte në një gjendje të rënduar psikologjike.

Ai ka treguar se janë takuar natën e spektaklit dhe më pas ka folur me Antigonën e cila I ka treguar se Trixa është mirë dhe në gjendje të stabilizuar por normalisht I duhet pak kohë të marrë veten nga ndryshimi.

Gjithashtu ai ka treguar se e ka patur Trixën si vajzën e tij brenda shtëpisë dhe jo vetëm.

Për më tepër ndiqni videon:

Të ngjashme