Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Sabiani shoqeron ne aeroport vajzen e Ilirit: Percollem motren!

Mbremjen e djeshme Emily, vajza e Ilir Shaqirit ka shkuar ne BB VIp per te takuar babain e saj.

Nderkohe qe pak me pare, Sabiani ka publikuar nje foto me Emily dhe djalin e tij ku perbri shkruan:
”E percollem motren”.

Iliri dhe Sabiani kane nje shoqeri te madhe me njeri tjetren e mesa duket tani me marredhenia e tyre eshte familjare!

Latest Posts

Don't Miss