Kryefjala Logo

Sabiani-Keisit tek telefonata:”E di ti ça nuk dua unë.Rri vetëm afër Luizit”

30 Mars, 2023 | 2:37 pm

Sot banorët kanë folur me familjarët siç edhe ju premtua natën e së martës pas tragjedisë ku mbeti i vrarë roja i TCH.

Keisi është futur në dhomën e surprizave dhe ka folur me babi Sabin i cili në fillim e siguron se të gjithë janë mirë dhe përfiton ti japë disa këshilla.

“I di porositë e mia.Kujdes,bëj çik kujdes!
Afër Luizit aty,nuk duam të rrish me njeri tjetër”
“Po,po e di”-ia kthen Keisi.
Ndiqni videon

Të ngjashme